UA Рус

Вибір майбутньої професії: тестування на основі штучного інтелекту

28 липня 2023 1341 Друк
Вибір майбутньої професії: тестування на основі штучного інтелекту

Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти  й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти запустили всеукраїнський проєкт «Обери професію своєї мрії».

Обираючи професію майбутнього, підлітки та батьки часто не знають, яка саме сфера буде популярною на ринку праці через проміжок часу, який знадобиться на здобуття спеціальності. Водночас майбутня діяльність має бути цікавою для дитини та приносити задоволення.

Завдяки унікальному інструменту проєкту підлітки мають можливість безкоштовно пройти профорієнтаційне тестування на основі штучного інтелекту. Програма допоможе визначити схильність дитини до понад 1 000 професій, дізнатися про нові, актуальні та перспективні види діяльності, а також зрозуміти, наскільки успішним буде вибір обраного фаху у майбутньому.

Підпишіться на email розсилку!

Як наголосила виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав, що такі практичні профорієнтаційні тренінги вже було проведено для понад 3 000 учнів і учениць 8-11 класів у закладах освіти Тернопільської та Волинської областей, що сприятиме формуванню індивідуальної траєкторії навчання та кар’єри.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача