UA Рус

Молоді вчені отримають додаткові кошти для завершення наукових робіт та експериментальних розробок

25 листопада 2023 686 Друк
Молоді вчені отримають додаткові кошти для завершення наукових робіт та експериментальних розробок

Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу деяких видатків державного бюджету, що передбачені для Міністерства освіти і науки на 2023 рік. Це дозволить дофінансувати наукові роботи та науково-технічні (експериментальні) розробки молодих учених, які працюють або навчаються у ЗВО та наукових установах.

Така ініціатива стада можливою завдяки заощадженню коштів за бюджетною програмою «Виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного та освітнього співробітництва, участь у рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій». Вивільнені кошти будуть спрямовані на збільшення обсягу видатків розвитку за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ».

Таке рішення дасть змогу молодим вченим завершити наукові роботи та науково-технічні (експериментальні) розробки, які розпочали у 2022 та 2023 роках.

Підпишіться на email розсилку!

Як наголосили в МОН, така ініціатива Уряду сприятиме активізації наукових досліджень, підвищенню якості наукових результатів, наблизить результати до міжнародних вимог, підвищить їхню конкурентоспроможність на ринку наукових послуг, а також сприятиме утриманню наукового потенціалу в Україні.

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача