UA Рус

З яких предметів складатимуть ДПА у 2022/2023 навчальному році учні 4, 9 та 11 класів?

29 вересня 2022 6113 Друк
З яких предметів складатимуть ДПА у 2022/2023 навчальному році учні 4, 9 та 11 класів?

Міністерство освіти і науки України визначило перелік предметів, з яких учні 4, 9 та 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію наприкінці 2022/2023 навчального року. 

Учні 4 класів складатимуть ДПА з двох предметів:

  • українська мова;
  • математика. 

Учні, які навчаються у класах із навчання або вивчення мови національної меншини чи корінного народу, можуть скласти іспит з відповідної мови, що відбувається за заявою одного з батьків або опікунів і за рішенням педради.

Іспити проходитиме у письмовій формі. Під час тестування з української мови буде проведено оцінювання результатів з мови та читання.

Учні 9 класів складатимуть ДПА з трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • предмет на вибір за рішенням педагогічної ради закладу освіти.

Для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу предметом на вибір може бути біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

Підпишіться на email розсилку!

Для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини предметом на вибір може стати біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія.

Учні 11 класів складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів:

  • українська мова;
  • математика;
  • історія України або іноземна мова;
  • предмет на вибір: історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова*), біологія, географія, фізика, хімія. 

Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

Для учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти мовами національних меншин чи корінних народів або вивчають таку мову (на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради).

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача