UA Рус

Добірка книг для дітей, що допоможуть знизити стрес та тривожність

19 липня 2023 1016 Друк
Добірка книг для дітей, що допоможуть знизити стрес та тривожність

Щодня маленькі українці переживають напруження, тривожність та стрес, що виникають внаслідок постійних повітряних тривог, ракетних атак та обстрілів. Найкращим порятунком для дітей в стресових умовах є батьківська любов та час проведений разом. Примножити ресурс стресостійкості дозволить спільне читання корисної літератури. Для покращення ментального здоров’я дитини психологи радять добірку книг для дітей.

Книга відомої української психологині та письменниці Світлани Ройз «Ключі сили» присвячена темі емоцій та їхньому усвідомленому проживанню дітьми. Через життєві приклади авторка розповідає, як дитині зрозуміти свої почуття, як навчитися опановувати негативні емоції всередині, боротися зі страхами, отримувати задоволення й щиро радіти.

«Залізницею додому» – чуйна розповідь Марʼяни Савки про любов до Батьківщини і дому, дружбу та родину і про непересічну роль українських залізничників у новітній історії нашої країни.

«Таємні історії маленьких і великих Перемог» Тетяни Стус - 10  зворушливих історій про досвід проживання дітьми подій російсько-української війни.  Кожна історія подана в двох інтерпретаціях: реалістичній та казковій, де описуються теми переїзду, втрати дому, емоційних переживань, суму, агресії, втрат, очікування на перемогу.

Підпишіться на email розсилку!

«Лео Фу, або Я народився собакою» Валентини Захабури – весела та захоплива історія маленького бульдога Лео та його родини, сповнена цікавих пригод, неймовірних емоцій, добра та любові.

«Казковий ліс. Пригоди Єнотів-бешкетників» Юлії Олефір – зворушлива історія про єнотів Морсика та Лютика, які змушені були разом з мамою покинути свій дім через сильний ураган та відправитися у далеку подорож. Авторка в казковій манері повідала власну історію життя, коли була змушена через війну виїхати за кордон з двома синами. Які випробування чекають на родину єнотів? Чи вдасться їм адаптуватися на новому місці? Чи не стане повернення додому болісним розчаруванням?

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача