UA Рус

Українцям надаватиметься грошова допомога для вивчення англійської мови

09 листопада 2023 365 Друк
Українцям надаватиметься грошова допомога для вивчення англійської мови

З  метою популяризації вивчення англійської мови Міністерство цифрової трансформації України запустило національну програму Future Perfect. Наразі готується до впровадження ініціатива у форматі «єПідтримки», завдяки якій українці зможуть отримати грошову допомогу для вивчення мови. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в колонці для Forbes.

Він повідомив, що було проведено масштабне дослідження про знання англійської мови серед українців. Загалом 68% опитаних мають певні знання принаймні однієї іноземної мови. Понад половина хоче покращити знання, а 93% батьків підтримують, щоб діти вивчали англійську мову.

Підпишіться на email розсилку!

Для того, щоб закріпити на рівні держави пріоритет на впровадженні англійської мови, з ініціативи Президента розроблено законопроєкт про надання англійській мові статусу міжнародної. Тим часом Мінцифра запустила національну програму Future Perfect, яка популяризуватиме вивчення англійської. 

Федоров наголосив, що у міністерстві планують щомісяця запускати нові проєкти. Наразі розглядають ініціативу грошової допомоги  для вивчення англійської у форматі «єПідтримки».

Опубліковано:
Освітній портал
Редакція сайту не є автором статті, тому всі його джерела належать автору самої статті
0.0
Актуальність і новизна:
Подача і оформлення матеріалу:


Вам також може сподобатись

Показати більше

Нещодавні матеріали бібліотекки

Показати більше

Підпишіться на email розсилку!

Отримуйте тільки свіжу і цікаву інформацію про новини освіти в Україні та за кордоном

Новина додадана до збережених

Перейти до кабінету
x
x
Статус користувача